Reģistrējies šeit
E-pasts :
Vārds :
Uzvārds :
Parole :
Pievienot profila bildi

Esmu iepazinies/usies un piekrītu Perons.lv lietošanas noteikumiem.

Jūsu personiskie dati būs konfidenciāli saskaņā ar datu aizsardzības likuma noteikumiem.


 

Veikals AIX

SIA AI.X mērķis- palielināt dažādu tautu interesi par Latvijā veidotiem un izgatavotiem izstrādājumiem. Izgatavo tekstilizstrādājumus un suvenīrus , kuri ir netradicionāli un atšķirīgi no LV ražojumu piedāvājuma.

Piegāde Saldus- Rīga
Atvērts 26|03|2012
Saite uz veikalu www.perons.lv/aix
lielais avatar
Aktivitāte | 28%
Pārdevējs
Aija Ozola AIX
Saldus, Latvija
Telefons: +371 29109319
Mani veikali
Šūpuļkrēsls
Cena: 185.00 EUR
Preces veids: Jauna prece, Pašdarināta prece
Apraksts:

Šūpuļkrēsls no 2 veidu mēbeļu audumiem, kokvilnas vai lina audumiem; ar diviem lieliem- 0,70x0,70cm- spilveniem, stipras izturības sintētiskas vai vītas kokvilnas auklas, viegli iekarināms un ātri noņemams. Spilveniem ir līplentas aizdare, kas būtiski atvieglo to kopšanas procesu, spilvenu pildījumam izmantots sintepons vai vilna. Šūpuļkrēsla kapacitāte 100- 120 kg, bet to iespējams palielināt atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Šūpuļkrēsls nostiprināts uz 1 – 1,1 m gara, asimetriska koka zara-bērzs, ozols, osis... Katra detaļa atsevišķi un viss kopā veido īpašu noskaņu. Roku darbs. Vairāk info lasi un paraugus skaties www.aix.lv.
Šūpuļkrēsls ir lepns, grezns un relaksācijai atbilstošs izstrādājums, pieprasīts mūsdienu tirgū Latvijā un visā pasaulē. Šūpuļkrēsla konstrukcijas pirmssākumi meklējami Nikaragvā apmēram 25-30 gadus atpakaļ. Uz šo brīdi tas ir kļuvis populārs jau visā pasaulē, Latvijā ienācis salīdzinoši visai nesen.
Šūpuļkrēsls izmantojams atpūtai dārzā, vasarnīcā, viesu namā, pirts atpūtas telpā vai pie sijas brīvā dabā, kā arī interjera akcentam telpās. Laba dāvana!!!
Saki, ko vēlies un mēs realizēsim Jūsu idejas! Katrs pats sev dizaineris!!!


Pieejamais skaits: 13 vienības

Komentāri (0)