Reģistrējies šeit
E-pasts :
Vārds :
Uzvārds :
Parole :
Pievienot profila bildi

Esmu iepazinies/usies un piekrītu Perons.lv lietošanas noteikumiem.

Jūsu personiskie dati būs konfidenciāli saskaņā ar datu aizsardzības likuma noteikumiem.

Perons.lv ir sociālā tirdzniecības platforma, kur lietotāji veido savu profilu un savu personalizētu veikalu. Šī ir vieta, kur pirkt, pārdot un tirgoties ar visdažādākajām precēm vai pakalpojumiem, kā arī promotēt sevi, savu radošo talantu un pārdotu paša radītos produktus.

Ienāc Perons.lv, lai atrastu savu skaistumkopšanas speciālistu, izvēlētos savu jauno firzieri vai salīdzinātu izdevīgākos manikīra pakalpojumus. Iegādājies jaunas un lietotas kleitas, blūzes, bikses, somas un apavus, bet, ja pats esi tirgotājs, pārdod savas radītās un izgatavotās rotas, apģērbus, interjera priekšmetus vai gleznas, kā arī paša ražotās ēdamlietas - kūkas un tortes, tējas, garšvielas, gaļas un zivju kūpinājumus.

Modes mīļotāji šo vietni var izmantot gan lai atrastu vintage pērles, pārdotu savus lietotos un morāli novecojošos apģērbu gabalus, gan kā profesionālu platformu, lai prezentētu savu jaunāko apģērbu vai aksesuāru kolekciju.

Izmanto Perons.lv sniegtās iespējas - beidzot katram, kurš vēlas kļūt par pārdevēju, ir iespēja izveidot pašam savu veikalu un pārdot preces un savus pakalpojumus!

Socializē ar saviem pircējiem un citiem tirgotājiem pārdošanas platformā internetā Perons.lv!